Telsto lairiba suundühendused pakuvad ühe signaalitee lameühendust teisega ainult ühes suunas (tuntud kui direktiivühendus). Tavaliselt koosnevad need abiliinist, mis on elektriliselt ühendatud põhiliiniga. Abiliini üks ots on püsivalt ühendatud sobitatud otsaga. Direktiiv (ühenduse erinevus ühes ja teises suunas) on ühenduste puhul umbes 20 dB. Suundühendusi kasutatakse alati, kui osa signaalist on vaja eraldada või kaks signaali on vaja ühendada. Telsto pakub kitsaribalisi ja traadita riba suundühendusi, mille ühendusvahemik on 3 dB kuni 50 dB või rohkem.
| Elektrilised omadused | |
| Omadused Takistus | 50 oomi |
| Sagedusvahemik | 698–2700 MHz |
| Maksimaalne võimsus | 300w |
| Isolatsioon | ≥30 dB |
| Sisestamise kaotus | ≤0,4 dB |
| VSWR | ≤1,25 |
| Pistiku tüüp | N-naine |
| Pistikute arv | 3 |
| Töötemperatuur | -35–+75 ℃ |
| Rakendused | IP65 |
| Sidestusaste, dB | 15 |
| Sidustus, dB | 15,0±1,0 |
| Netokaal, kg | 0,37 |
| Niiskus | 0 kuni 95% |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Taotlus | Siseruumides |
N või 7/16 või 4310 1/2″ ülipainduva kaabli paigaldusjuhised
Pistiku struktuur: (joonis 1)
A. eesmine mutter
B. tagumine mutter
C. tihend

Eemaldamise mõõtmed on näidatud diagrammil (joonis 2), eemaldamisel tuleb pöörata tähelepanu järgmisele:
1. Sisemise juhi otspind peaks olema kaldservadega.
2. Eemaldage kaabli otsapinnalt lisandid, näiteks vase katlakivi ja ebatasasused.

Tihendi kokkupanek: Kruvige tihendusosa kaabli välimise juhi külge, nagu on näidatud diagrammil (joonis 3).

Tagumise mutri kokkupanek (joonis 3).

Ühendage esimene ja tagumine mutter kruvidega, nagu skeemil näidatud (joonis 5).
1. Enne kruvimist määrige o-rõngale kiht määrdeainet.
2. Hoidke tagumist mutrit ja trossi liikumatult. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge mutrivõtme abil. Kokkupanek on lõppenud.
