1. Need omadused on tüüpilised, kuid ei pruugi kehtida kõigi pistikute puhul.
2. OEM ja ODM on saadaval.
| 4.3-10 Isane/emane pistik 1/2-tollise painduva RF-kaabli jaoks | TEL-4310M/F.12-RFC |
| 4.3-10 isas-/naispistik 1/2-tollise ülipainduva RF-kaabli jaoks | TEL-4310M/F.12S-RFC |
| 4.3-10 isas-/naissoost täisnurkne pistik 1/2-tollise painduva RF-kaabli jaoks | TEL-4310M/FA.12-RFC |
| 4.3-10 isas-/naissoost täisnurkne pistik 1/2-tollise ülipainduva raadiosageduskaabli jaoks | TEL-4310M/FA.12S-RFC |
| 4.3-10 isas-/naispistik 3/8" ülipainduva RF-kaabli jaoks | TEL-4310M/F.38S-RFC |
| 4,1-9,5 Mini DIN isane pistik 3/8" superflex kaabli jaoks | TEL-4195-3/8S-RFC |
| 4.3-10 isas-/naispistik 7/8" painduva RF-kaabli jaoks | TEL-4310M/F.78-RFC |
| 4.3-10 isaspistik 1/4" ülipainduva kaabli jaoks | TEL-4310M.14S-RFC |
| 4.3-10 LMR400 kaabli isasliides | TEL-4310M.LMR400-RFC |

Mudel:TEL-4310MA.12S-RFC
Kirjeldus
4.3-10 isasnurkne pistik 1/2-tollise ülipainduva kaabli jaoks
| Materjal ja plaatimine | |
| Keskuse kontakt | Messing / hõbetamine |
| Isolaator | PTFE |
| Keha ja välimine juht | Messing / sulam, kaetud kolmekordse sulamiga |
| Tihend | Silikoonkumm |
| Elektrilised omadused | |
| Omadused Takistus | 50 oomi |
| Sagedusvahemik | Alalisvool ~6 GHz |
| Isolatsioonitakistus | ≥5000 MΩ |
| Dielektriline tugevus | ≥2500 V rms |
| Keskmise kontakti takistus | ≤1,0 mΩ |
| Väline kontakttakistus | ≤1,0 mΩ |
| Sisestamise kaotus | ≤0,15 dB |
| VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Temperatuurivahemik | -40~85 ℃ |
| Veekindel | IP67 |
N või 7/16 või 4310 1/2″ ülipainduva kaabli paigaldusjuhised
Pistiku struktuur: (joonis 1)
A. eesmine mutter
B. tagumine mutter
C. tihend

Eemaldamise mõõtmed on näidatud diagrammil (joonis 2), eemaldamisel tuleb pöörata tähelepanu järgmisele:
1. Sisemise juhi otspind peaks olema kaldservadega.
2. Eemaldage kaabli otsapinnalt lisandid, näiteks vase katlakivi ja ebatasasused.

Tihendi kokkupanek: Kruvige tihendusosa kaabli välimise juhi külge, nagu on näidatud diagrammil (joonis 3).

Tagumise mutri kokkupanek (joonis 3).

Ühendage esimene ja tagumine mutter kruvidega, nagu skeemil näidatud (joonis 5).
1. Enne kruvimist määrige o-rõngale kiht määrdeainet.
2. Hoidke tagumist mutrit ja trossi liikumatult. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge mutrivõtme abil. Kokkupanek on lõppenud.
