Omadused
◆ Lai sagedusriba 698–4000 MHz
◆ 2G/3G/4G/LTE/5G leviala
◆ Madal passiivne intermodulatsioon
◆ Madal VSWR ja sisestamise kaotus
◆ Kõrge isolatsioon, sise- ja välistingimustes, IP65
◆ Laialdaselt kasutatav hoonesiseste lahenduste jaoks
◆ Kõrge suunavus / isolatsioon
◆ Võimsus 300W sisendi kohta, kõrge töökindlus
◆ Madal sisestamise kaotus, madal VSWR, madal PIM (IM3)
| Elektrilised omadused | |
| Omadused Takistus | 50 oomi |
| Sagedusvahemik | 698–2700 MHz |
| Maksimaalne võimsus | 300w |
| Isolatsioon | ≥27 dB |
| Kaotus | ≤3,5 dB |
| VSWR | ≤1,25 |
| Ribasisene Rigpple | ≤0,5 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Pistiku tüüp | N-naine |
| Pistikute arv | 4 |
| Töötemperatuur | -30–+55 ℃ |
| Rakendused | Siseruumides |
N või 7/16 või 4310 1/2″ ülipainduva kaabli paigaldusjuhised
Pistiku struktuur: (joonis 1)
A. eesmine mutter
B. tagumine mutter
C. tihend

Eemaldamise mõõtmed on näidatud diagrammil (joonis 2), eemaldamisel tuleb pöörata tähelepanu järgmisele:
1. Sisemise juhi otspind peaks olema kaldservadega.
2. Eemaldage kaabli otsapinnalt lisandid, näiteks vase katlakivi ja ebatasasused.

Tihendi kokkupanek: Kruvige tihendusosa kaabli välimise juhi külge, nagu on näidatud diagrammil (joonis 3).

Tagumise mutri kokkupanek (joonis 3).

Ühendage esimene ja tagumine mutter kruvidega, nagu skeemil näidatud (joonis 5).
1. Enne kruvimist määrige o-rõngale kiht määrdeainet.
2. Hoidke tagumist mutrit ja trossi liikumatult. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge mutrivõtme abil. Kokkupanek on lõppenud.
