Omadused: Suurepärane välimus Hea löögikindlus, veekindlus ja korrosioonikindlus Standardsed paigalduskomplektid posti hoidmiseks Optimeeritud mõõtmed Lairiba tehnoloogiaga disainitud, keskmine võimendus, madal seisulaine suhe
Rakendus: GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/LTE/WLAN/Wi-Fi süsteem
Antenni paigaldamiseks koos kinnitusvardaga järgige neid protseduure, reguleerige antenni kaldenurka, pingutage polte, kruvisid ja mutreid. (1) L-kujuliste kinnituskomplektide puhul tuleks antenni polt joondada, asetada peale lameseib, vedrukonks, keerata kork ja seejärel lukustada mutter. (2) M6 U-kujuline keermestatud varras, läbistatud sakilise M6-ga ja L-kujuline kinnituskomplekt, kinnitada antenn 35–50 mm läbimõõduga vardaga ja seejärel lukustada mutter. (3) Parima signaali saamiseks reguleerige antenni kaldenurka L-kujulise kinnituskomplekti augu asukoha abil, seejärel lukustage kõik mutrid ja sulgege antenni pistiku ots. (4) Paigalduskõrgus peaks olema aluspinnast üle 3 meetri, samuti ei tohiks lähedalasuvad paigalduspiirkonnad olla kõrgete hoonete ega suuremate metallkonstruktsioonidega. Ühesõnaga, avatud maa-ala.
| Mehaanilised spetsifikatsioonid | |
| Mõõtmed | 210x180x44mm |
| Kaal | 0,6 kg |
| Radiaatori materjal | Hõbetatud messing |
| Radoomi materjal | ABS |
| Radoomi värv | Elevandiluuvalge |
| Tööniiskus | < 95% |
| Töötemperatuur | -40~55 ℃ |
| Elektrilised spetsifikatsioonid | |
| Sagedusvahemik | 806–960 MHz 1710–2300 MHz 2300–2700 MHz |
| Kasum | 7dBi 8 dBi 9dBi |
| VSWR | ≤1,5 |
| Polarisatsioon | Vertikaalne |
| Horisontaalse kiire laius | 90 70 70 |
| Vertikaalse tala laius | 65 60 60 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Sisendtakistus | 50 oomi |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 50W |
| Pistik | N-naine |
N või 7/16 või 4310 1/2″ ülipainduva kaabli paigaldusjuhised
Pistiku struktuur: (joonis 1)
A. eesmine mutter
B. tagumine mutter
C. tihend

Eemaldamise mõõtmed on näidatud diagrammil (joonis 2), eemaldamisel tuleb pöörata tähelepanu järgmisele:
1. Sisemise juhi otspind peaks olema kaldservadega.
2. Eemaldage kaabli otsapinnalt lisandid, näiteks vase katlakivi ja ebatasasused.

Tihendi kokkupanek: Kruvige tihendusosa kaabli välimise juhi külge, nagu on näidatud diagrammil (joonis 3).

Tagumise mutri kokkupanek (joonis 3).

Ühendage esimene ja tagumine mutter kruvidega, nagu skeemil näidatud (joonis 5).
1. Enne kruvimist määrige o-rõngale kiht määrdeainet.
2. Hoidke tagumist mutrit ja trossi liikumatult. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge mutrivõtme abil. Kokkupanek on lõppenud.
