Omadused: peen välimus sobib tavalisele lakke paigaldamiseks lai sagedusriba, madal seisulaine, tugev häiretevastane võime
Rakendus: Siseruumides kasutatav igasuunaline leviala GSM/CDMA/PCS/3G/4G/LTE/WLAN-süsteem
| Mehaanilised spetsifikatsioonid | |
| Mõõtmed | 204x115 mm |
| Kaal | 0,5 kg |
| Radiaatori materjal | Hõbetatud messing |
| Radoomi materjal | ABS |
| Radoomi värv | Elevandiluuvalge |
| Tööniiskus | < 95% |
| Töötemperatuur | -40~55 ℃ |
| Elektrilised spetsifikatsioonid | |
| Sagedusvahemik | 806–960 MHz 1710–2500 MHz 2500–2700 MHz |
| Kasum | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1,4 |
| Polarisatsioon | Vertikaalne |
| Mustri ümarus, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Vertikaalse tala laius | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Sisendtakistus | 50 oomi |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 50W |
| Pistik | N-naine |
N või 7/16 või 4310 1/2″ ülipainduva kaabli paigaldusjuhised
Pistiku struktuur: (joonis 1)
A. eesmine mutter
B. tagumine mutter
C. tihend

Eemaldamise mõõtmed on näidatud diagrammil (joonis 2), eemaldamisel tuleb pöörata tähelepanu järgmisele:
1. Sisemise juhi otspind peaks olema kaldservadega.
2. Eemaldage kaabli otsapinnalt lisandid, näiteks vase katlakivi ja ebatasasused.

Tihendi kokkupanek: Kruvige tihendusosa kaabli välimise juhi külge, nagu on näidatud diagrammil (joonis 3).

Tagumise mutri kokkupanek (joonis 3).

Ühendage esimene ja tagumine mutter kruvidega, nagu skeemil näidatud (joonis 5).
1. Enne kruvimist määrige o-rõngale kiht määrdeainet.
2. Hoidke tagumist mutrit ja trossi liikumatult. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge mutrivõtme abil. Kokkupanek on lõppenud.
