● RF koaksiaalkaabli komplekt (7/16 DIN/N/Mini DIN/4.3-10/OEM/ODM).
● Keskendume koaksiaalsõlmedele.
● Meie kohandatud raadiosageduskaablikomplektid on sisseehitatud ja tarnitakse üle maailma.
● RF-kaablikomplekte saab toota paljude erinevate pistikutüüpide ja kohandatud pikkustega, olenevalt teie vajadustest ja rakendustest.
● 1/2 toitekaabli pistik; 4.3-10 pistiku sillutus; 4.3-10 äärikuga raadiosageduslik emane pistik; 4.3-10 lmr 400 pistik; 7.16 DIN-kaabli pistik; tünnpistik; koaksiaalkaabli pistik; pistik 4.3-10; mini DIN 4.3-10; mx pistik; DIN 7.16 emane pistik.
| Päritolukoht | Shanghai, Hiina (Mandri-Hiina) | Brändi nimi | Telsto |
| Mudelinumber | DINM-12 | Tüüp | 7/16 DIN |
| Taotlus | RF | Sugu | Mees |
| Toote nimi | DINM-12 | Värv | Hõbe/Kuldne |
| Materjal | Messing | Tunnistus | ISO9001/CE/ROHS |
| Pistiku tüüp | 7/16 DIN | Plaatimine | Nikkel / kuldne palling |
| MOQ | 1 tükk | ODM/DEM | Pakutud |
| Isolatsioonitakistus | ≥ 10000 MΩ | Temperatuurivahemik | -40°C kuni +85°C |
Mis on teie ettevõtte MOQ?
MOQ on paindlik.
Milline on teie tarneaeg?
Palun küsige kõigepealt meie laoseisu kohta, tooted saame välja saata pärast teie ettemaksu laekumist. Kui kasutate kliendi kaubamärke, kulub materjalide ettevalmistamiseks ja masstootmiseks 3-5 päeva.
Kas teie ettevõte saab kohandusi vastu võtta?
Tere tulemast OEM & ODM.
Kuidas lahendate müügijärgse teeninduse?
Palun küsige meilt tehnilist tuge, kui teil on töötajaid, kes oskavad parandada. Kui meil pole insenere, palun saatke tooted tagasi, saame need teie eest parandada.
Kas saate saata meile näidise, mida saaksime arendada?
Proove võiks pakkuda.

Mudel:TEL-DINM.12-RFC
Kirjeldus
DIN-isaspistik 1/2-tollise painduva kaabli jaoks
| Materjal ja plaatimine | |
| Keskuse kontakt | Messing / hõbetamine |
| Isolaator | PTFE |
| Keha ja välimine juht | Messing / sulam, kaetud kolmekordse sulamiga |
| Tihend | Silikoonkumm |
| Elektrilised omadused | |
| Omadused Takistus | 50 oomi |
| Sagedusvahemik | Alalisvool ~3 GHz |
| Isolatsioonitakistus | ≥5000 MΩ |
| Dielektriline tugevus | 4000 V rms |
| Keskmise kontakti takistus | ≤0,4 mΩ |
| Väline kontakttakistus | ≤1,0 mΩ |
| Sisestamise kaotus | ≤0,08 dB @ 3 GHz |
| VSWR | ≤1,08@-3,0 GHz |
| Temperatuurivahemik | -40~85 ℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2 × 20 W) |
| Veekindel | IP67 |
N või 7/16 või 4310 1/2″ ülipainduva kaabli paigaldusjuhised
Pistiku struktuur: (joonis 1)
A. eesmine mutter
B. tagumine mutter
C. tihend

Eemaldamise mõõtmed on näidatud diagrammil (joonis 2), eemaldamisel tuleb pöörata tähelepanu järgmisele:
1. Sisemise juhi otspind peaks olema kaldservadega.
2. Eemaldage kaabli otsapinnalt lisandid, näiteks vase katlakivi ja ebatasasused.

Tihendi kokkupanek: Kruvige tihendusosa kaabli välimise juhi külge, nagu on näidatud diagrammil (joonis 3).

Tagumise mutri kokkupanek (joonis 3).

Ühendage esimene ja tagumine mutter kruvidega, nagu skeemil näidatud (joonis 5).
1. Enne kruvimist määrige o-rõngale kiht määrdeainet.
2. Hoidke tagumist mutrit ja trossi liikumatult. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge mutrivõtme abil. Kokkupanek on lõppenud.
