N-isas-N-isas täisnurga adapter N-tüüpi isas RF-pistik RF-koaksiaalkaabli adapterpistik
Telsto RF-pistiku töösagedusala on DC-3 GHz, see pakub suurepärast VSWR-jõudlust ja madalat passiivset intermodulatsiooni. See teeb selle ideaalselt sobivaks kasutamiseks mobiilside baasjaamades, hajusantennisüsteemides (DAS) ja väikekärjerakendustes.
Koaksiaalkaabli adapterid on ideaalne viis juba ühendatud kaabli soo või pistiku tüübi kiireks muutmiseks.
Telsto RF koaksiaalne N-isas-N-isas täisnurga adapterpistik 50-oomise takistusega. See on valmistatud täpsete RF-adapteri spetsifikatsioonide järgi ja selle maksimaalne VSWR on 1,15:1.
Selle seeria puhul kasutatakse nii krimp- kui ka klambrikaablite lõpetamise protsesse.
| Temperatuurivahemik | -55~+155°C (PE-kaabel -40~+85°C) |
| Takistus | 50 oomi |
| Vibratsioon | 100 m/S2 (10–500 Hz), 10 g |
| Sagedusvahemik | Alalisvoolu-11 GHz |
| Sisestamise kaotus | <= 0,24 dB/6 GHz |
| Pinge taluvus | 2500 V rms merepinnal |
| Tööpinge | 1000 Vr.ms merepinnal |
| Isolatsioonitakistus | >= 5000 MΩ |
| Ühendusmutri kinnitusjõud | 450N |
| Vastupidavus | >= 500 (tsüklit) |
| Kontakttakistus | Keskkontakt <=1mΩ |
| Väline kontakt <=1mΩ | |
| Pinge seisulaine suhe | Sirge <= 1,15/6 GHz |
| Täisnurk <= 1,25/6 GHz |
● N-tüüpi isas-N-isas adapteril on täisnurkne korpus. See täisnurga all olev N-koaksiaalkaabel on 90-kraadise täisnurga all olev RF-küünarkaabel.
● Tüüp: N-tüüpi isas-isas 90-kraadise täisnurgaga pistik, M/M adapter, RF-koaksiaal-koaksiaaladapter.
● Laialdaselt rakendatav raadioseadmete ja -instrumentide puhul RF-koaksiaalkaablite ühendamiseks. See võib vahetada rahvusvaheliste sarnaste toodetega.
● Värvus: hõbedane toon, nikeldatud.
| Toode | Kirjeldus | Osa nr. |
| RF-adapter | 4.3-10 emane-Din emane adapter | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 emane-Din isane adapter | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 isas-Din-naissoost adapter | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 isas-Din isasadapter | TEL-4310M.DINM-AT |

Mudel:TEL-NM.NMA-AT
Kirjeldus
N-isas-N-isas täisnurga RF-adapter
| Materjal ja plaatimine | |
| Keskuse kontakt | Messing / hõbetamine |
| Isolaator | PTFE |
| Keha ja välimine juht | Messing / sulam, kaetud kolmekordse sulamiga |
| Tihend | Silikoonkumm |
| Elektrilised omadused | |
| Omadused Takistus | 50 oomi |
| Sagedusvahemik | Alalisvool ~6 GHz |
| Isolatsioonitakistus | ≥5000 MΩ |
| Dielektriline tugevus | ≥2500 V rms |
| Keskmise kontakti takistus | ≤1,0 mΩ |
| Väline kontakttakistus | ≤0,25 mΩ |
| Sisestamise kaotus | ≤0,15 dB |
| VSWR | ≤1,15 sirge;≤1,25 täisnurk |
| Temperatuurivahemik | -40~85 ℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2 × 20 W) |
| Veekindel | IP67 |
N või 7/16 või 4310 1/2″ ülipainduva kaabli paigaldusjuhised
Pistiku struktuur: (joonis 1)
A. eesmine mutter
B. tagumine mutter
C. tihend

Eemaldamise mõõtmed on näidatud diagrammil (joonis 2), eemaldamisel tuleb pöörata tähelepanu järgmisele:
1. Sisemise juhi otspind peaks olema kaldservadega.
2. Eemaldage kaabli otsapinnalt lisandid, näiteks vase katlakivi ja ebatasasused.

Tihendi kokkupanek: Kruvige tihendusosa kaabli välimise juhi külge, nagu on näidatud diagrammil (joonis 3).

Tagumise mutri kokkupanek (joonis 3).

Ühendage esimene ja tagumine mutter kruvidega, nagu skeemil näidatud (joonis 5).
1. Enne kruvimist määrige o-rõngale kiht määrdeainet.
2. Hoidke tagumist mutrit ja trossi liikumatult. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge mutrivõtme abil. Kokkupanek on lõppenud.
