Antennid / Baasjaam / Ringhääling / Kaablikomplekt / Mobiilside / Komponendid / Mõõteriistad / Mikrolaineraadio / Sõjaline aeronavigatsioon
Arvutid/radar/raadiod/sat.kommunikatsioon/ülepingekaitse WLAN
1. Samuti kohandame eritooteid vastavalt klientide vajadustele. Näidake meile lihtsalt oma joonist, näidist või märgitud detaile ja me valmistame need või saatke meile oma konkreetsed tehnilised parameetrid, näiteks IMD, VSWR, plaadistus jne.
2. Proovi esitamine on korras.
3. Vastame teie päringule 24 tunni jooksul.

Mudel:TEL-NMA.12S-RFC
Kirjeldus
N-isas nurkpistik 1/2-tollise ülipainduva kaabli jaoks
| Materjal ja plaatimine | |
| Keskuse kontakt | Messing / hõbetamine |
| Isolaator | PTFE |
| Keha ja välimine juht | Messing / sulam, kaetud kolmekordse sulamiga |
| Tihend | Silikoonkumm |
| Elektrilised omadused | |
| Omadused Takistus | 50 oomi |
| Sagedusvahemik | Alalisvool ~3 GHz |
| Isolatsioonitakistus | ≥5000 MΩ |
| Dielektriline tugevus | ≥2500 V rms |
| Keskmise kontakti takistus | ≤1,0 mΩ |
| Väline kontakttakistus | ≤0,2 mΩ |
| Sisestamise kaotus | ≤0,12 dB 3 GHz juures |
| VSWR | ≤1,1@-3,0 GHz |
| Temperatuurivahemik | -40~85 ℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2 × 20 W) |
| Veekindel | IP67 |
N või 7/16 või 4310 1/2″ ülipainduva kaabli paigaldusjuhised
Pistiku struktuur: (joonis 1)
A. eesmine mutter
B. tagumine mutter
C. tihend

Eemaldamise mõõtmed on näidatud diagrammil (joonis 2), eemaldamisel tuleb pöörata tähelepanu järgmisele:
1. Sisemise juhi otspind peaks olema kaldservadega.
2. Eemaldage kaabli otsapinnalt lisandid, näiteks vase katlakivi ja ebatasasused.

Tihendi kokkupanek: Kruvige tihendusosa kaabli välimise juhi külge, nagu on näidatud diagrammil (joonis 3).

Tagumise mutri kokkupanek (joonis 3).

Ühendage esimene ja tagumine mutter kruvidega, nagu skeemil näidatud (joonis 5).
1. Enne kruvimist määrige o-rõngale kiht määrdeainet.
2. Hoidke tagumist mutrit ja trossi liikumatult. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge. Kruvige põhikorpus seljatoe korpuse külge mutrivõtme abil. Kokkupanek on lõppenud.
