Telsto geeltihend (ilmastikukaitse) on ilmastikukindel süsteem koaksiaalkaablite ühenduspesade ja -toiteliinide, ühenduspesade ja antenniühenduste ning maanduskomplektide ühenduste tihendamiseks, mis on avatud väliskeskkonnale. Korpus sisaldab uuenduslikku geelmaterjali ja pakub tõhusat niiskusblokki, mis kaitseb ühendusi tõhusalt vee eest. Lihtne paigaldamine ja pikaajaline kaitse muudavad selle usaldusväärseks ja kulutõhusaks tihenduslahenduseks välistingimustes kasutatavate kaablite ja ühenduste jaoks.
*IP-kaitseaste 68
*Sertifitseeritud materjalid: korpus – PC+ABS; geel – TBE
*Lai temperatuurivahemik: -40°C/+60°C
*Kiire ja lihtne paigaldada
*Paigaldamiseks ja eemaldamiseks pole vaja teipi, mastiksit ega tööriistu
*Lihtsalt eemaldatav ja taaskasutatav
Seotud
| Geeltihendi sulgemine | |
| Mudel | TEL-GSC-1/2-7/8 |
| Funktsioon | Geeltihendiga sulgur 1/2-tollisele ja 7/8-tollisele sööturile |
| Materjal | PC+SEBS |
| Suurus | P 195 mm, L 88 mm, K 55 mm |
| Sisend | 1/2"hüppaja (13-17 mm) |
| Väljund | 7/8" söötja (27-29 mm) |
| Netokaal | 256g |
| Eluiga/kestus | Rohkem kui 10 aastat |
| Korrosiooni- ja ultraviolettkindlus | H2S, läbis ultravioletttesti |
| Jää- ja lumekindlus | kuni 100 mm, vett ei leki, kuju ei muutu |
| Veekindluse tase | IP68 |
| Tulekindel tase | HB |
| Vihmakindlus | 100E 150 mm/h |